Wednesday, September 20, 2023
Apple Watch Modelleri
More
  AnasayfaÖne ÇıkanlarGaziantep'in Nurdağı ve İslahiye ilçeleri, afetten en çok etkilenen bölgelerin başında geliyor.

  Gaziantep’in Nurdağı ve İslahiye ilçeleri, afetten en çok etkilenen bölgelerin başında geliyor.

  Gaziantep’in Nurdağı ve İslahiye ilçeleri, afetten en çok etkilenen bölgelerin başında geliyor. Sadece ilçe merkezleri değil, bağlı civar köylerde de sarsıntının yarattığı tahribatın etkilerini görmek mümkün. Örneğin çok sayıda köy evinin yıkıldığı Gözlühöyük köyünde caminin kubbeleri bile yerde yuvarlanıp ters dönmüş.

  VİYADÜK ÇÖKTÜ

  Bölgede Türkiye’nin en büyüğü, Avrupa’nın ikinci büyüğü olan Atatürk Viyadüğü var. Nurdağı’nın girişindeki köprü tamamen çöktü, viyadükte de hasar oluştu. İletişim Başkanlığı görevlisi Yavuz Maraş Gaziantep merkeze arka yollardan gelmek zorunda kaldıklarını anlatıyor.

  BÜŞRA ÖĞRETMEN YÜREK DAĞLADI

  İslahiye’de yıkılan Serap Apartmanı’nın enkazında, 25 yaşındaki İngilizce öğretmeni Büşra Bilginer’in cansız bedenine ulaşıldı. Büşra Öğretmen’in acı haberi, Aydın’daki ailesini yıktı. 2019 yılında Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2020’de İslahiye’deki 13 Kasım İlkokulu’na atanan Büşra Bilginer, ara tatil sonrası okuluna gideceği ilk günün sabahında yakalandı büyük depreme. Ailesi 2 gündür kendisinden Haber alamıyordu. Kara haber maalesef dün Aydın’a ulaştı.

  İLGİLİ HABERLER

  YORUM BIRAKIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  - Reklam -İlk Sayfa Garantili Seo

  En popüler

  Son Yorumlar