Tuesday, May 30, 2023
Apple Watch Modelleri
More
  AnasayfaSporAnahtar pas ve hücum bölgesindeki üretkenlikte sıkıntı yaşayan Trabzonspor'da, Abdullah Avcı antrenmanda...

  Anahtar pas ve hücum bölgesindeki üretkenlikte sıkıntı yaşayan Trabzonspor’da, Abdullah Avcı antrenmanda gol çalışması yaptırdı.

  Trabzonspor’un Antalya kampı yoğun geçiyor…

  Milli takımlara giden oyuncuların bir bir takıma katılmasının ardından teknik direktör Abdullah Avcı, taktik çalışmalara ağırlık verdi. Sabah antrenmanında koordinasyon ve reaksiyon çalışması sonrası dar alan oyunları oynandı, devamında hücum varyasyonları üzerinde duruldu.

  Ligde geride kalan 13 maçlık periyotta anahtar pas ve hücum bölgesindeki üretkenlikte sıkıntı yaşayan Trabzonspor’da, Abdullah Avcı idmanın bizzat merkezinde yer aldı. Oyuncularıyla birebir ilgilenen, sık sık uyarılarda bulunup istediklerini anlatan başarılı hoca, daha skorer bir takım ortaya çıkarmak istiyor.

  Son vuruş çalışmasında oyuncularına istediklerini tek tek anlatan Avcı, antrenman boyunca hiç kenara geçmedi.

  Maçlara önem veriyor

  Antalya’da Hull City ve Crystal Palace ile oynanacak hazırlık maçlarına büyük önem veren Abdullah hoca, her iki karşılaşmadaki takım performansına göre analizlerini oyuncularla paylaşacak. Avcı, bu karşılaşmaları ciddi bir test sınavı olarak görüyor. Fırtına 10 Aralık’ta ise Kocaeli’de Kasımpaşa ile hazırlık mücadelesine çıkacak.  

  İLGİLİ HABERLER

  YORUM BIRAKIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  - Reklam -İlk Sayfa Garantili Seo

  En popüler

  Son Yorumlar