Monday, May 29, 2023
Apple Watch Modelleri
More
  AnasayfaSporEmr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü sporcusu Parla Kabasakal, İtalya'daki 2023 Techno...

  Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü sporcusu Parla Kabasakal, İtalya’daki 2023 Techno 293 Avrupa Şampiyonası’nda U13 Kızlar Kategorisi’nde Avrupa Şampiyonu oldu.

  Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü sporcusu Parla Kabasakal, İtalya’daki 2023 Techno 293 Avrupa Şampiyonası’nda U13 Kızlar Kategorisi’nde Avrupa Şampiyonu oldu. Garda’da düzenlenen ve dünyanın birçok ülkesinden toplamda 225 sporcunun katıldığı şampiyonada, Türkiye’yi 24 milli takım sporcusu temsil etti.

  Parla Kabasakal, U13 Kızlar Kategorisi’nde “Avrupa Şampiyonu” olarak İzmir’i gururlandırdı. EMR Windsurf ve Yelken Kulübü Başkanı Kadri Özkan, “Türkiye’ye çok daha büyük şampiyonluklar getireceğimizden hiç şüphem yok. Yarışlara katılarak bizi gururlandıran tüm sporcularımızı tebrik ederim” dedi.

  Kulüp Antrenörü Emirşah Polat ise, “Sporcularımız Türkiye’de ve dünyada elde ettikleri bu büyük başarılarla bizlere büyük gurur yaşatıyor. Sporcularımız ve aileleriyle yürüttüğümüz güzel işbirliği sayesinde yeni başarılara koşmaya devam edeceğiz. Emek veren herkesi kutluyorum” diye konuştu.

  İLGİLİ HABERLER

  YORUM BIRAKIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  - Reklam -İlk Sayfa Garantili Seo

  En popüler

  Son Yorumlar