Sunday, October 1, 2023
Apple Watch Modelleri
More
  AnasayfaSporKahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğündeki deprem yıkıma yol açtı.

  Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğündeki deprem yıkıma yol açtı.

  Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğündeki depremde Hatayspor’dan 2 futbolcu ve teknik ekipten 2 kişi kurtarıldı. Futbolculardan Christian Atsu uzun süre enkaz altında kaldıktan sonra yaralı bir şekilde kurtarılırken, sportif direktör Taner Savut için kurtarma çalışmaları halen sürüyor.

  Hatayspor forması giyen Burak Öksüz enkazdan çıkarıldı. Bertuğ Yıldırım’ın durumunun iyi olduğu açıklandı. Teknik heyetten Ekrem Ekşioğlu ve Osman Ateş enkazdan sağ olarak kurtuldu. Kerim Alıcı da kendi imkanlarıyla enkazdan çıkarken, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

  “SAVUT MALESEF HALA ENKAZDA”

  Saat 08:51’de açıklamada bulunan Hatayspor Yöneticisi Mustafa Özat, “Christian Atsu yaralı olarak çıkarıldı. Sportif direktörümüz Taner Savut, maalesef hala enkaz altında. Hatay çok etkilendi. En tehlikeli saatlerin sonuna doğru geliyoruz.” dedi.

  DAHA ÖNCEKİ GELİŞMELER

  Bertuğ Yıldırım: “Arayan, soran herkese çok teşekkür ederim. Gayet iyiyim, şebeke problemi olduğu için telefonlara cevap veremiyorum. Hepimize geçmiş olsun.”

  Onur Ergün:“Arayan soran herkese çok teşekkür ederim. Çıkan haberler doğru değil. Gayet iyiyim. Şebeke problemi olduğu için telefonlara cevap veremiyorum. Hepimizi geçmiş olsun”

  İLGİLİ HABERLER

  YORUM BIRAKIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  - Reklam -İlk Sayfa Garantili Seo

  En popüler

  Son Yorumlar