Thursday, May 25, 2023
Apple Watch Modelleri
More
  AnasayfaSporOlağanüstü Seçimli Genel Kurul'a gitme kararı alan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, istifa...

  Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’a gitme kararı alan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, istifa ettiğini açıkladı.

  Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’a gitme kararı alan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, flaş açıklama yaptı.

  Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor Kulübü Derneği Başkanlığı’ndan ve bağlı şirketlerdeki görevlerinden istifa ettiğini duyurdu.

  Ağaoğlu yaptığı açıklamada, “Kamuoyuna açıklama yapmış olduğumuz Yönetim Kurulu toplantımızda ortaya çıkan görüş ayrılıkları nedeniyle Yönetim Kurulumuz 2 Mart 2023 tarihinde Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’a gidilmesi kararı almış bulunmaktadır. Öncelikle alınan bu kararın kulübümüze ve camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

  İstifa kararı aldığını belirten Ağaoğlu, “Genel Kurul kararını talep eden arkadaşlarımızın süreci sağlıklı bir şekilde yürütmeleri ve rahat bir çalışma ortamında kongreye hazırlanmaları düşüncesiyle bugün itibarıyla Trabzonspor Kulübü Derneği Başkanlığı’ndan ve bağlı şirketlerimizdeki görevlerimden istifa etmiş bulunmaktayım.” ifadelerini kullandı.

  ERTUĞRUL DOĞAN GELİŞMESİ

  Ahmet Ağaoğlu’nun istifası sonrası Trabzonspor’u seçime Asbaşkan Ertuğrul Doğan götürecek. Ertuğrul Doğan seçimlerde başkanlığa da aday olacak.

  Ağaoğlu’nun açıklamalarının satır başları şu şekilde;

  “Öncelikle görevde bulunduğum beş yıllık süre içerisinde maddi manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, her daim destek veren; 1 Süper Lig, 1 Türkiye Kupası ve 2 Süper Kupa şampiyonluğunda en büyük pay sahibi olan başlangıçtan bugüne kadar birlikte çalıştığım tüm Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma, bize bu görevi layık gören saygıdeğer delegelerimize ve Genel Kurulumuza, tüm kurul başkanlarımıza, kurucu üyelerimize, geçmiş dönem başkanlarımıza, hocalarımıza ve futbolcularımıza, idari kadromuza, tüm kulüp çalışanlarımıza, yerel ve ulusal basınımıza; Sayın Valimiz, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız ve tüm ilçe belediye başkanlarımıza, 8’inci şampiyonluğumuzda en büyük pay sahibi olan vefakar Trabzonspor taraftarına, üzerimde çok emekleri olan değerli büyüklerime en kalbi duygularımla minnet ve şükranlarımı arz ediyorum.

  Canım kadar sevdiğim kulübüme beş yıl başkan olarak hizmet etmek hayatım boyunca yaşayabileceğim en onurlu görevdi.

  Benden sonra göreve gelecek olan arkadaşlarımın ve büyüklerimin kulübümüzü çok daha yükseklere taşıyacağını ve başarı ile yöneteceklerine tüm kalbimle inanıyorum.

  Camiamızdan bizden sonra göreve gelecek başkan ve yöneticilere her zamankinden çok daha fazla destek olmaları en büyük temennimdir.

  Hepimizin de çok iyi bildiği gibi elde etmiş olduğumuz başarılar birlik ve beraberlik içerisinde yanyana vermiş olduğumuz mücadeleler sonunda kazanılmıştır.

  Unutulmamalıdır ki; kişiler gelir geçer aslolan Trabzonspor’dur, Trabzonspor’un başarısıdır.”

  İLGİLİ HABERLER

  YORUM BIRAKIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  - Reklam -İlk Sayfa Garantili Seo

  En popüler

  Son Yorumlar