Monday, May 29, 2023
Apple Watch Modelleri
More
  AnasayfaSporSüper Lig'in zirvesinde yer alan ve en yakın rakibi Fenerbahçe'ye 6 puan...

  Süper Lig’in zirvesinde yer alan ve en yakın rakibi Fenerbahçe’ye 6 puan fark atan Galatasaray’da tehlike çanları çalmaya başladı.

  Süper Lig’in zirvesinde yer alan ve en yakın rakibi Fenerbahçe’ye 6 puan fark atan Galatasaray’da tehlike çanları çalmaya başladı. Transferler ve yapılan projelerle gündem olan Sarı Kırmızılı ekibin yönetimini bu kez ciddi bir borç yükü beklemekte.

  Geçtiğimiz cumartesi günü yıllık olağan genel kurulun gerçekleştiği Galatasaray’da 31 Aralık 2022 itibarıyla net borç 4.6 milyar TL olarak açıklandı. Kongrede ibra problemi yaşamayan ve tüm üyelerin desteğini alan Dursun Özbek başkanlığındaki yönetimin asıl sınavı şimdi başlıyor. Çünkü kulübü nisan ayı içinde 400 milyon TL’yi bulan ödemeler bekliyor. Özbek ve kurmayları borçları kapatmak için harıl harıl kaynak arıyor. Yıldızlarla dolu mevcut kadro için 43 milyon Euro’luk bonservis yükümlülüğüne girildi. Nisan ayına ertelenmiş bonservis taksitlerinin yanı sıra futbol takımının birikmiş alacakları kapatılacak.

  EYLÜL AYINDA YENİ TESİS AÇILACAK

  FIFA’ya açtığı davayı kazanan Feghouli’ye ödenecek 1.6 milyon Euro tazminatla birlikte kısa vadeli borç yükü 400 milyon TL’yi buluyor. Yönetim, futbol takımı ile birlikte faaliyetlerine başladığı projelerine de tam mesai harcıyor. Mecidiyeköy’deki Leo-Rezidences projesini tamamlayacak kulüp, ayrıca eylül ayına kadar Kemerburgaz’daki yeni tesisini açacak ve inşaat maliyetleri için de kaynak aramaya başladı. 


  İLGİLİ HABERLER

  YORUM BIRAKIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  - Reklam -İlk Sayfa Garantili Seo

  En popüler

  Son Yorumlar